Pobyty weekendowe

Weekend dla rodzin

Z gościńca blisko jest do pięknych tras karkonoskich,

karkonosze

Szlaki górskie

nowoczesnych szlaków rowerowych, tajemniczych miejsc Krainy Wygasłych Wulkanów, znanych i mniej znanych pałaców Dolnego Śląska ? Zamek Grodziec i ciekawych ludzi, którzy pielęgnują tradycję rzemiosła artystycznego ? Galeria Pod Aniołem.

W ofercie pokoje dla dużych ( 6 osobowe) i dla mniejszych rodzin ( 4, 5 osobowe).

 

Weekend dla dwojga

Ciche miejsca, urocze zakątki, prawdziwa przestrzeń i spokój z dala od zgiełku miast. Pokoje z klimatem minionej epoki tworzą odpowiedni nastrój i zapewniają wygodę.

pokój dwuosobowy

Dobra Ludwika – pokój wygodny dla dwóch osób

 

Weekend z grupą

Dolny Śląsk kryje w sobie wiele tajemnic dla każdego. Tajemnic historii, geologii, kultury. Ludzie, którzy dziś są tu gospodarzami zaszczepili w tę ziemię swoje rodzinne tradycje i zwyczaje. Ci, którzy ziemie te opuszczali odnajdują tu dziś collage tego, co pozostało z tym, co jest już nowe. Odkryj magię tej ziemi i zasmakuj jej piękna a my zadbamy o Twój komfortowy sen w pokojach 4, 5, 6 i 8 osobowych. Obiekt przyjazny dla rowerzystów ? mamy bezpieczne miejsce do przechowania rowerów, jesteśmy blisko głównych tras rowerowych, wypożyczamy rowery.

 

Weekend seniora

Dla osób, które chciałyby wypocząć w komfortowo urządzonym pokoju, z dala od miejskiego zgiełku i blisko natury mamy w ofercie pokoje 2, 4, 5, 6 i 8 osobowe.

Nie trzeba mieć samochodu, dojazd na miejsce z Wrocławia bus FAM Wdowczyk wprost na podwórko gościńca, do najbliższego sklepu – marketu Biedronka tylko 1 km bardzo spokojną i uroczą uliczką. W pobliżu tylko wiejskie gospodarstwa i lasy z łąkami. Możliwość zakupu miodu z lokalnej pasieki.

Lato w gościńcu

Lato w pensjonacie Gościniec pod Gruszą