szkolenia dla pracowników młodzieżowych ?Youth Support Youth”

szkolenia dla pracowników młodzieżowych ?Youth Support Youth”

Fundacja Youth Support Center jest gospodarzem szkolenia dla pracowników młodzieżowych ?Youth Support Youth” w dniach 30.08-07.09.2016w Starej Kraśnicy, Świerzawa w Polsce, w którym udział wezmą 33 osoby z organizacji pozarządowych, pochodzący z 14 krajów europejskich.
Podczas szkolenia uczestnicy będą tworzyć innowacyjne metody w pracy z młodzieżą dla organizacji, fundacji, stowarzyszeń, liderów młodzieżowych i innych zainteresowanych stron, aby pomóc im w promocji europejskich wartości, obywatelstwa europejskiego oraz aktywnego udziału wśród grup docelowych.
Celem kursu szkoleniowego jest umożliwienie uczestnikom przygotowania i realizacji działań w swoich organizacjach z wykorzystaniem innowacyjnych metod i narzędzi, nowego podejścia do młodych ludzi o mniejszych szansach i tworzenia lokalnych synergii z innymi podmiotami.
Uczestnicy będą uczyć się za pomocą nieformalnych metod edukacyjnych, tworząc również sieć partnerskich organizacji, które współpracują na szczeblu europejskim w projektach zajmujących się problematyką młodzieży.
Projekt jest realizowany w ramach programu Erasmus + Komisji Europejskiej we współpracy z Polską Agencją
Narodową Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji a Youth Support Center z Polski.

STRONA INTERNETOWA SZKOLENIA ( w jęz. angielskim) https://youthsupportyouth.wordpress.com/

Poniżej krótka relacja.

Brak komentarzy

Napisz Komentarz