Oferta na ferie zimowe w Sudetach w Krainie Wygasłych Wulkanów

Ferie zimowe to chwila dla wszystkich na aktywne spędzenie czasu na stokach narciarskich.

Jednak czas ferii to nie tylko szusowanie ale i ciekawa zabawa podczas kreatywnych warsztatów dla każdego. W naszej okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji i ciekawych miejsc, które można odwiedzić i sprawdzić jak dobrze można się bawić. Tylko niecałe 5km od Gościńca znajduje się przepiękna i pełna wyjątkowych miejsc wieś Dobków znana w całej Polsce. To właśnie tu znajduje się wyjątkowe Ekomuzeum oraz Sudecka Zagroda Edukacyjna.

Terminy ferii zimowych 2020

13 stycznia – 26 stycznia 2020 r. lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
20 stycznia – 2 lutego 2020 r. podlaskie, warmińsko-mazurskie
27 stycznia – 9 lutego 2020 r. kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
10 lutego – 23 lutego 2020r. dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

Kiedy zejdziecie ze stoku i ogrzejecie się w naszej sali pijąc ciepłą herbatę z cytrynką, możecie przygotować się na dalsze wyprawy poznając ciekawe zakątki naszej okolicy. Dzień nie musi kończyć się zbyt wcześnie :)

Zapraszamy do spędzenia ferii zimowych Gościńcu Pod Gruszą w Krainie Wygasłych Wulkanów. Mamy dla naszych Gości  pokoje 2,3 4, 5, 6 osobowe, zawsze czyste i ciepłe.

Przed Gościńcem znajduje się duży plac, na którym można rozegrać bitwę na śnieżki, zrobić wiele bałwanów, a może i igloo ? warunek – musi być śnieg. W pobliżu są pola i lasy, zimą idealne do spacerów z sankami, a także możliwością podglądnięcia zimowego życia tutejszych dzikich zwierząt.

Kiedy zechcecie odpocząć od szusowania na stoku to mamy kilka propozycji aby Wasz pobyt był jeszcze bardziej atrakcyjny, szczególnie, że Dolny Śląsk kryje w sobie wiele tajemnic które czekają na odkrycie.

Jeżeli interesujesz się geologią, archeologią, historią czy przyrodą albo po prostu chcesz zobaczyć ciekawe miejsca to Kraina Wygasłych Wulkanów jest właśnie dla Ciebie.

Nasz region charakteryzuje się dużym zagęszczeniem zamków i pałaców a także wszelkiego rodzaju miejsc w których możemy zobaczyć działalność człowieka od zarania dziejów. Znajdują się tu niezliczone ilości zamków, pałaców, wapienników, sztolni i kamieniołomów.

Wiele z nich jest usytuowanych w niewielkiej odległości od Gościńca.

A jak nie uda Wam się przyjechać do nas w 2020 to może w 2021?

Zapraszamy

Terminy ferii zimowych 2021

18 stycznia – 31 stycznia 2021 r. dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
25 stycznia – 7 lutego 2021 r. podlaskie, warmińsko-mazurskie
1 lutego– 14 lutego 2021 r. lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
15 lutego – 28 lutego 2021r. kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
Menu